clear and close
No data

Kart Altın ve Gram Altın Satışları Artacak

22/11/2022 13:34:36
Kart Altın ve Gram Altın Satışları Artacak

Bakın bazen bazı olayları görerek zamanından önce önlem almak büyük bir sorunu ortadan kaldırabilmektedir. İşte bunlardan bir tanesi de yaklaşan Yaz Ayı ve başlayacak olan Düğünlerdir.

Şimdi eskiden kalma geleneklerde davetliler geline ya da damada çeyrek yada yarım altın takmakta ve bu sayede ortalama bir düğün masrafı karşılanmakta idi. Ancak günümüzde son olaylar neticesinde çeyrek altının 1700 TL sınırını aşması birçok kişiyi başka yöntemler geliştirmeye itti.

İşte bu noktada da Kart Altın ya da Gram Altın adı verilen ürünler piyasadaki yerlerini aldılar. Artık bu ürünlerde davetlerin ve düğünlerin vazgeçilmezleri arasında yerlerini aldılar.
Ancak size bir önerimiz var. Şu aralar fiyatlar düşme eğiliminde iken sizlerinde yaz aylarındaki düğünler için stok yapmanızda oldukça fazla fayda var.

Çünkü ilerleyen dönemlerde ne olacak bilinmiyor. Özellikle yaz aylarında artan talebe bağlı olarak fiyatlarında artması büyük bir ihtimal olarak görünüyor.

Yani şimdiden evlenmesi muhtemel eş dost ve akraba için altın takı alma işine başlayabilirsiniz. Birde yazın peş peşe düğünler olacaksa o zaman tam zamanıdır şimdiden başlamanın birikime.

Sonra düğünler başlayınca cepte para kalmaz takı takmaktan.