clear and close
No data

ABD Başkanı Joe Biden Bitcoin Yatırımcılarını Heyecanlandırdı: Lazer Göz Paylaşımı Yaptı!

13/02/2024 08:15:39
ABD Başkanı Joe Biden Bitcoin Yatırımcılarını Heyecanlandırdı: Lazer Göz Paylaşımı Yaptı!

ABD Başkanı Joe Biden, Twitter’daki paylaşımında Super Bowl’un ardından popüler olan “lazer göz” meme’ini kullandı ve Bitcoin yatırımcılarının dikkatini çekti. Ancak, paylaşımın aslında Bitcoin veya kripto para ile ilgili olmadığı, Kansas City Chiefs’in galibiyetine gönderme yaptığı belirtildi.

Biden’ın kripto para politikaları diğer başkan adaylarından farklılık göstermiyor ve belirgin bir politika izlemiyor. Dolayısıyla, paylaşımın Bitcoin ile herhangi bir ilişkisi olmadığına kesin gözüyle bakılıyor. Paylaşımın ayrıca, Biden’ın Cumhuriyetçiler ile ilgili bir tür alay anlamı taşıdığı yönünde yorumlandı.

Biden’ın paylaşımının Super Bowl taraftarları arasında yaygın olarak paylaşılan “Dark Brandon” meme’ine atıfta bulunduğu söyleniyor. Yorumlara göre, Biden aslında Kansas City’nin galibiyetine gönderme yaparak Cumhuriyetçilere mesaj verdi.

“Lazer göz” furyası, Bitcoin boğasına işaret eden bir fenomen olarak ortaya çıkmıştır ve Elon Musk, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, NFL yıldızı Tom Brady ve Paris Hilton gibi ünlü isimler de bu trende katılmıştır.